//
Следи нѐ
To Top

Соседите секоја ноќ го буделе со својата страсна „врева“, па тој решил да им се обрати

Еден корисник на Редит објави дека соседите со недели го будат ноќе со страстното и гласно водење љубов и дека од тоа не може  мирно да спие, па затоа решил да им се обрати со писмо преку оваа социјална мрежа.

Во писмото, кое стана хит на интернет, тој уште на почетокот културно им се извинува на соседите, нагласувајќи дека му е доста непријатно.

реклама

– Би било навистина супер ако само ги затегнете навртките на креветот. За жал, кога Вашиот кревет е „во погон“ многу е гласно и чкрипењето и удирањето во ѕидот. Ако не Ви е проблем, обидете се да го поправите, би Ви бил многу благодарен. Ви благодарам и, уште еднаш – ова е непријатно, но морав да Ви пишам, се вели во писмото.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Занимливости

 • Првиот пешачки 3-Д мост (видео)

  Во Шангај е пуштен во употреба најдолгиот бетонски пешачки мост на светот кој е изграден со технологија за 3-Д печатење. Автор...

  Информативна Редакцијамарт 17, 2017
 • Германeц се возел меѓу два вагона од воз со 200 километри на час

  Германeц кој патувал кон Хамбург со воз излегол да испуши цигара, па останал заглавен меѓу два вагона, во движење со брзина...

  Информативна Редакцијамарт 17, 2017
 • Кобила е „Австралијка на годината“

  Еден австралиски дневен весник номинираше кобила, како единствена кандидатка за избор на „личност“ која изминатава година покажа напорна работа, борбеност и...

  Информативна Редакцијамарт 17, 2017
реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: