//
Следи нѐ
To Top

„АФТЕРВОРК“ ВО ДЕЖАВУ: Вечерва гости се балканската сензација „Амадеус бенд“

И овој петок ве очекува уште една „афтерворк“ журка во популарното кафуле Дежаву.

Гости ќе бидат балканската сензација „Амадеус бенд“ кои ќе ја забавуваат присутната публика од 16 часот.

реклама

Забавата продолжува со диџеј Здравко.

Вашето присуство можете да го резервирате на телефоните 076-304-009 и 078-242-536.

Крстарењето продолжува!

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: МК Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: