//
Следи нѐ
To Top

„Врата за тештата или свекрвата“ – нов интернет хит од Хрватска (ФОТО)

Хрватската фејсбук група „Дневна доза на просечниот Далматинец“ објави фотографија од една куќа во изградба во местото Имотски, која стана вистински интернет хит.

Под наслов „Врата за тештата или свекрвата“ на групата е објавена фотографија на која се гледа излезна врата на горниот кат од куќа, која води во празно.

реклама

– Веројатно сметаат дека нема да паднат, бидејќи и двете летаат на метла, беше еден од коментарите на фотографијата.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Занимливости

 • Првиот пешачки 3-Д мост (видео)

  Во Шангај е пуштен во употреба најдолгиот бетонски пешачки мост на светот кој е изграден со технологија за 3-Д печатење. Автор...

  Информативна Редакцијааприл 3, 2017
 • Германeц се возел меѓу два вагона од воз со 200 километри на час

  Германeц кој патувал кон Хамбург со воз излегол да испуши цигара, па останал заглавен меѓу два вагона, во движење со брзина...

  Информативна Редакцијааприл 3, 2017
 • Кобила е „Австралијка на годината“

  Еден австралиски дневен весник номинираше кобила, како единствена кандидатка за избор на „личност“ која изминатава година покажа напорна работа, борбеност и...

  Информативна Редакцијааприл 3, 2017
реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: