Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

„Врата за тештата или свекрвата“ – нов интернет хит од Хрватска (ФОТО)

Занимливости

„Врата за тештата или свекрвата“ – нов интернет хит од Хрватска (ФОТО)

Хрватската фејсбук група „Дневна доза на просечниот Далматинец“ објави фотографија од една куќа во изградба во местото Имотски, која стана вистински интернет хит.

Под наслов „Врата за тештата или свекрвата“ на групата е објавена фотографија на која се гледа излезна врата на горниот кат од куќа, која води во празно.

– Веројатно сметаат дека нема да паднат, бидејќи и двете летаат на метла, беше еден од коментарите на фотографијата.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Занимливости

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.