//
Следи нѐ
To Top

РАСПОЛОЖЕНИЕ НА ДЕНОТ: „Луда“ крава нападна полицаец (ВИДЕО)

Полицаецот Габриел Естрела добил многу „интересна“ задача. Тој морал да врати една избегана крава.

Но, кога конечно успеал да ја смести кравата од другата страна на оградата, таа наеднаш збудалела и јурнала кон него.

реклама

На полицаецот единствено му преостанало да бега и целата ситуација во тој момент не му била ни малку смешна.

Целото ова случување е снимено со камера и објавената снимка стана вистински интернет хит.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Видео

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: