Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

РАСПОЛОЖЕНИЕ НА ДЕНОТ: „Луда“ крава нападна полицаец (ВИДЕО)

Видео

РАСПОЛОЖЕНИЕ НА ДЕНОТ: „Луда“ крава нападна полицаец (ВИДЕО)

Полицаецот Габриел Естрела добил многу „интересна“ задача. Тој морал да врати една избегана крава.

Но, кога конечно успеал да ја смести кравата од другата страна на оградата, таа наеднаш збудалела и јурнала кон него.

На полицаецот единствено му преостанало да бега и целата ситуација во тој момент не му била ни малку смешна.

Целото ова случување е снимено со камера и објавената снимка стана вистински интернет хит.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Видео

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.