//
Следи нѐ
To Top

ИНТЕРНЕТ ХИТ: Полицаец интервенирал додека давал изјава во програма во живо (ВИДЕО)

Несекојдневна ситуација се случи во австралискиот град Алсбурим кога еден пијан човек се вмешал во изјава на еден полицаец.

Полицаецот се вклучил во програма во живо, но вниманието му го свртел еден пијан човек, па тој одеднаш без никаква најава ја прекинал изјавата и се упатил кон мажот.

реклама

Видно бесен го фатил за ракав и го однел во полициската станица.

Мажот потоа во затвор минал 24 часа и добил казна од 500 австралиски долари.

Видеото од настанот набрзо се прошири на социјалните мрежи.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Видео

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: