Поврзи се со нас

Популарно.мк

НЕОДОЛИВА ПОКАНА: Тинејџер ја кани актерката Ема Стоун за партнерка на матурската прослава (ВИДЕО)

Видео

НЕОДОЛИВА ПОКАНА: Тинејџер ја кани актерката Ема Стоун за партнерка на матурската прослава (ВИДЕО)

Прекрасна понуда, објавена на социјалните мрежи, стана вирална, откако тинејџер од Аризона одлучи да ја преработи воведната сцена од филмот „Ла Ла Ленд“ со цел да ја покани актерката Ема Стоун да му биде партер на матурската забава.

Џејкоб Стауденмајер ја „оживеа“ сцената од автопатот во Лос Анџелес и го преработи текстот на песната, со цел оскаровката Стоун да ја покани на својата матура.

На оваа понуда актерката одговори:

– „Џејкоб, ти благодарам за најдобрата покана која некогаш сум ја добила.“, пишува Стоун. „Не можам да ти опишам која е честа и колку многу се смеев во текот на ова убаво оркестрирано видео. За жал, во тој период сум во Лондон, работно, но ти посакувам да имаш најубав помин на твојата матурска прослава и сум ти благодарна што помисли на мене. П.С. Го гледам Гослинг во твоите очи. Со љубов, Ема.“

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Видео

ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.