Поврзи се со нас

Популарно.мк

ХОРОР ВО ХОТЕЛ МЕРИОТ: Питон пронајден во фиока во една од собите

Uncategorized

ХОРОР ВО ХОТЕЛ МЕРИОТ: Питон пронајден во фиока во една од собите

Вработен во хотел на ланецот „Мериот“ во американската сојузна држава Масачусетс, при чистење на собите, во една фиока пронашол питон долг метар и половина.

По непријатното изненадување, хигиеничарот ги повикал надлежните, по што змијата е згрижена во центар за домашни миленичиња.

За случајот е информирана и локаната полицијата, а менаџерот на хотелот изјави дека питонот бил „во добра здравствена состојба“.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Uncategorized

ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.