//
Следи нѐ
To Top

ХОРОР ВО ХОТЕЛ МЕРИОТ: Питон пронајден во фиока во една од собите

Вработен во хотел на ланецот „Мериот“ во американската сојузна држава Масачусетс, при чистење на собите, во една фиока пронашол питон долг метар и половина.

По непријатното изненадување, хигиеничарот ги повикал надлежните, по што змијата е згрижена во центар за домашни миленичиња.

реклама

За случајот е информирана и локаната полицијата, а менаџерот на хотелот изјави дека питонот бил „во добра здравствена состојба“.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Uncategorized

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: