//
Следи нѐ
To Top

„Бодишејкерс“ – тим кој ги организира најдобрите забави за младите во Скопје

„Бодишејкерс“ за само 1 година прераснаа во препознатлива организација за тематски средношколски забави, предводена од најдобрите менаџери кои се главните виновници за нивните успеси.

Тие соработуваат со талентирани средношколци кои изминатата година биле организатори на најголемите забави во Скопје, но и во Македонија.

реклама

Дел од проектите на кои овој тим има работено се концертите на Авалон и Прагма продукција, како и повеќе приватни забави на разни компании, а за ова лето најавуваат учество на концертите на Мартин Гарикс во Скопје и Хардвел во Охрид.

Еден од актуелните настани кои ги организираат е неон забавата во клубот „Авенју“.

Во продолжение погледнете го нивниот успех преку ова музичко видео:

 

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: МК Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: