Поврзи се со нас

Популарно.мк

Линдзи Вон ги распамети обожавателите на Инстаграм

Сцена

Линдзи Вон ги распамети обожавателите на Инстаграм

Линдзи Вон, која според многумина е најубава светска скијачка во моментов, реши да ја одржи оваа своја репутација со објавување на „жешки“ фотографии на профилот на Инстаграм, каде има милиони следбеници.

Триесет и две годишната скијачка на Инстаграм објави своја фотографија во бикини, која само за неколку часа доби повеќе од 60 илјади „лајкови“.

„Мир и тишина“, напиша Вон под фотографијата.

Убавата Американка мораше предвреме да ја заврши овогодишната скијачка сезона, затоа што скрши нога и тоа во време кога беше водечка во генералниот пласман.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.