Следи нѐ
To Top

КОАЧЕЛА: Погледнете како се забавуваат познатите личности на најголемиот музички фестивал (ФОТО)

Кога веќе не одиме на „Коачела“, можеме да ги гледаме фотографиите на нашите омилени ѕвезди, како се забавуваат на еден од најголемите американски музички фестивали.

Во САД во моментов се одржува „Коачела“ викендот – кога ограничен број на „обични смртници“ и голем број на познати личности се забавуваат на најголемиот музички фестивал во Америка.

реклама

Секако, сите тие ѕвезди го искористија моментот да се пофалат на Инстаграм како одлично се забавуваат, бидејќи писателот рекол: „Ако не се објави нешто на Инстаграм, исто како да не се случило…“

Ви ги прикажуваме најинтересните објави на ѕвездите кои лудо се забавуваа на „Коачела“:

 

View this post on Instagram

my girls @victoriassecret #vsangeloasis

A post shared by Martha Hunt (@marthahunt) on

View this post on Instagram

And it all begins

A post shared by Vanessa Hudgens (@vanessahudgens) on

View this post on Instagram

Thank Goddess ✨💫🌙 📸@janellshirtcliff

A post shared by KATY PERRY (@katyperry) on

View this post on Instagram

A gift for Coachella 😏🍆

A post shared by J O E J O N A S (@joejonas) on

View this post on Instagram

highlighter hair 🌈

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

View this post on Instagram

jordyns like .. don't do it bitch!

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

View this post on Instagram

Day 2 #coachella

A post shared by Nick Jonas (@nickjonas) on

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.