Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Селена и Д Викенд се највљубениот пар на „Коачела“ (ФОТО)

Сцена

Селена и Д Викенд се највљубениот пар на „Коачела“ (ФОТО)

Не постои сила што може да ги раздели!

После првата заљубена „селфи“ фотографија која Д Викенд ја објави минатата сабота со Селена Гомез, следуваат и нови фотографии од овој пар, кој во моментот се наоѓа во САД, на големиот музички фестивал „Коачела“.

Тие, како и многу други ѕвезди викендов се забавуваат на „Коачела“, а овој пат новата фотографија на која тие изгледаат многу заљубено (и малку уморно, после толку многу забавување) ја објави Селена.

Нивното присуство на музичкиот фестивал беше „фатено“ од голем број на фанови и новинари кои се изненадени од љубовта на младите пејачи.

Тие се забележани на настапот на Травис Скот, а потоа и на ВИП забавата каде до утринските часови се забавувале со своите пријатели.

https://twitter.com/LifeWithSelG/status/853274189410824193

Навистина се добар пар, нели? Очекуваме нови фотографии од нивните лудории на „Коачела“.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.