Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Наташа Беквалац овој петок на најлудата „афтерворк“ забава во „Дежаву“

МК Сцена

Наташа Беквалац овој петок на најлудата „афтерворк“ забава во „Дежаву“

Балканската мега ѕвезда Наташа Беквалац овој петок гостува во познатото скопско кафуле „Дежаву“ на најлудата „афтерворк“ забава во регионот.

Концертниот спектакл започнува во 17 часот, а забавата ќе продолжи со диџеј Здравко.

Овој настап на познатата пејачка е само мало загревање пред големото изненадување кое „Дежаву“ го подготвува за својот трет роденден, а за кое ќе ве информираме наскоро.

Вашето присуство можете да го резервирате на телефоните 076-304-009 и 078-242-536.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.