//
Следи нѐ
To Top

НЕВОЗМОЖНО: Погледнете како изгледа Ирина Шајк еден месец по породувањето (ФОТО)

Новопечената мајка за час се врати во форма!

Ирина Шајк и Бредли Купер станаа родители за првпат пред месец дена, кога на свет дојде нивната ќеркичка Леа Де Сеин.

реклама

И тоа е сѐ што во моментов јавноста знае за нивното мало девојче, додека извори блиски до парот тврдат дека тие се пресреќни и уживаат во овој период заедно со нивната ќерка.

Познатиот пар е во врска две години, а нивната љубов успешно ја кријат од очите на јавноста, па затоа не се ни очекува дека наскоро ќе видиме фотографија од нивното бебе.

Ирина можеби нема да сподели фотографија од нејзиното бебе, но на Инстаграм објави фотографија од нејзиното пост-трудничко тело, и мора да признаеме – изгледа совршено!

View this post on Instagram

Pre-sunset 🌅😍 #currentsituation

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

Руската манекенка и модел ја објави фотографијата еден месец по породувањето, а на сликата се гледа како лежи на душек во базен во црно бикини.

Со оглед на тоа како изгледа, не е ни чудо што се фали со оваа фотографија!

 

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: