Поврзи се со нас

Популарно.мк

Орландо Блум најде замена за Кејти Пери

Сцена

Орландо Блум најде замена за Кејти Пери

Веста за раскинувањето на врската меѓу Орландо Блум и Кејти Пери ја изненади целата јавност, но само неколку дена подоцна, се чини, дека актерот веќе нашол утеха во друга.

Имено, во последно време, глумецот се поинтензивно се дружи со ѕвездата на „Дневникот на вампирите“, Нина Добрев.

– Се познават веќе некое време и се повеќе од пријатели, но засега се е одлично, вели неименуван пријател на двојката за списанието „Пипл”.

Сепак, иако двајцата присуствуваа на музичкиот фестивал Коачела, тие таму не дојдоа заедно.

Глумецот познат по улогите во „Пиратите од Карибите“ и „Господар на прстените“, беше во придружба на непозната пријателка, додека пак Нина дојде со свое друштво.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг

Трендинг

ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.