fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Џастин Бибер ќе ви го инспирира денот со оваа фотографија!

Сцена

Џастин Бибер ќе ви го инспирира денот со оваа фотографија!

Време е денот да го „зачиниме“ со едно фото-освежување кое ќе ве инспирира да го преживете овој работен ден. 

Џастин Бибер. Ах, Бибер. Можеме да пишуваме многу за него и неговите лудории од минатото, но денеска сме тука за да го пофалиме. Ќе бидеме кратки и јасни затоа што сликата што ќе ја видите говори повеќе од 1000 зборови.

Атрактивниот пејач на својот Инстаграм профил објави инспиративна фотографија која само уште еднаш докажува дека со посветеност и напорна работа, сѐ може да тргне на подобро.

Џастин Бибер објави „пред и потоа“ фотомонтажа на која се гледа фотографија од неговото приведување во затворот во Лос Анџелес и друга фотографија направена денес, кога успехот и кариерата му се на највисоко ниво.

– „Ја сакам оваа фотографија затоа што ме потсетува на тоа дека сѐ уште не сум таму каде посакувам да бидам, но фала богу не сум ни таму каде што некогаш бев.“ – напиша Бибер.

Вистинска доза на инспирација, зарем не?

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.