//
Следи нѐ
To Top

ЗА УБАВ ДЕН: Погледнете ги разголените фотографии на Шон Мендез

Велат, денот по утрото се познава, а судејќи по фотографиите кои ќе ги видите, ќе имате фантастичен ден!

Кога ќе го слушнете името на пејачот Шон Мендез сигурно прво помислувате на малото, тинејџерско момче кое пее љубовни песни, но не заборавајте дека тоа момче сега е пораснато и станува вистински маж.

реклама

18-годишната канадска ѕвезда се сликаше за магазинот „Уомо вог“ минатата година, а дури сега на интернет се појавија необјавени фотографии од фотосесијата на која се гледа неговото секси тело.

Шон дефинитивно не пропушта ден во теретаната, судејќи по фотографиите.

Освен што напорно вежба, Шон овој период го промовира и неговиот актуелен албум „Илуминејт“, а минатиот петок го претстави својот нов сингл „There’s Nothing Holding Me Back“ од делукс изданието на албумот.

Слушнете ја песната и уживајте во фотографиите!

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: