//
Следи нѐ
To Top

Новак и Јелена Ѓоковиќ повторно ќе станат родители

Српскиот тенисер Новак Ѓоковиќ и неговата сопруга Јелена во август ќе добијат ќерка. 

Тие не можат да ја сoкријат радоста што во нивниот дом по синот, ќе пристигне и едно девојче.

реклама

Имено, неодамна семејството Ѓоковиќ добило потврда од лекарот на Јелена дека таа е бремена со девојче.

Јелена и Новак се посреќни од било кога и уживаат во секој момент поминат заедно.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: