Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Ким Кардашијан воодушеви со едноставниот изглед на „Мет Гала“ (ФОТО)

Сцена

Ким Кардашијан воодушеви со едноставниот изглед на „Мет Гала“ (ФОТО)

Ким Кардашијан нѐ навикна на храбри и несекојдневни комбинации на „Мет Гала“ настаните изминатите години, па затоа и нѐ шокираше кога се појави во совршено прикладна, мирна и елегантна креација оваа година.

Познатата старлета носеше бел фустан на дизајнерката Вивиен Вествуд, светлокостенливи сандали и се појави без накит.

Тоа не нѐ ни чуди, после големиот грабеж во Париз минатата година, поради кој Кардашијан одлучи повеќе никогаш да не носи накит.

Ким дефинитивно поставува нов стандард на облекување кој треба да биде пример за секоја модерна и современа жена!

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.