//
Следи нѐ
To Top

ПРОБА НА ГОЛЕМАТА СЦЕНА: Погледнете како ќе изгледа настапот на Јана на Евровизија (ВИДЕО)

Македонската претставничка на изборот на песна за Евровизија во Киев, Јана Бурческа, денеска ја имаше својата прва проба на големата сцена.

Таа пред голем број на новинари и евровизиски фанови ја претстави кореографијата и сценографијата за настапот на „Dance Alone“.

реклама

Освен тоа, Јана доби голем број на пофалби за одличниот изглед и прекрасниот глас кој звучел исто како во снимената верзија.

Во продолжение погледнете исечок од пробата:

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: МК Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: