Поврзи се со нас

Популарно.мк

Што се случува кога на Гугл ќе впишете „241543903“?

Интернет

Што се случува кога на Гугл ќе впишете „241543903“?

Дали знаете што се случува кога на Гугл ќе се преберува по впипувањето на бројот 241543903?

Ако очекувате решение за некои мистерии или одговор на забранети теми се лажете, бидејќи во прашање е многу поголема глупост.

Имено, кога на Гугл ќе се впише бројот 241543903 и се влезе во „слики“, ќе се појават многу фотографии на луѓе со главите „влезени“ во фрижидери.

Да биде приказната уште побизарна благодарение на овој глупав тренд, ширум целиот целиот свет се објавуваат вакви фотографии именувани со овој број.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Интернет

ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.