//
Следи нѐ
To Top

ПОДГОТВЕНА ЗА НАСТАПОТ: Погледнете ја втората проба на Јана на евровизиската сцена (ВИДЕО)

Јана е подготвена за Евровизија!

Денеска во Киев се одржа втората официјална проба на која беше претставена кореографијата и стајлингот кој Јана ќе го носи во втората полуфинална вечер и мора да признаеме дека нејзиниот настап навистина изгледа светски!

реклама

Впечатоците на новинарите, фановите и делегациите кои се присутни во Киев се позитивни, а медиумите и блоговите пренесуваат дека Јана ќе ја освои сцената со својот уникатен музички пристап, шарм, сексапил и самоувереност во стајлингот потпишан од дизајнерката Антонија Ристовска.

Во продолжение погледнете го нејзиниот настап преку официјалниот видео фид преку кој се емитува Евровизија наредната недела:

 

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: