fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

МАЈЛИ САЈРУС: Пред три недели престанав да користам марихуана

Музика

МАЈЛИ САЈРУС: Пред три недели престанав да користам марихуана

Американската пејачка Мајли Сајрус објави дека е „целосно чиста“, откако пред три недели престанала да користи марихуана.

Во пресрет на промоцијата на новиот албум, кој ќе биде објавен во текот на оваа година, Сајрус во интервју за списанието „Билборд“ рече дека тоа за неа е најдолг врменски период на апстинација од марихуаната.

Мајли во интервјуто говори и за врската со нејзиниот свршеник Лијам Хемсворт, во кого „морала повторно да се вљуби“ по раскинувањето во 2013 година,

Некогашната ѕвезда на „Дизни“ се осврна и на нејзиниот настап на доделувањето на Ем-Ти-Ви наградите во 2013 година, што предизвика бура од коментари кога оскудно облечена изведе провокативен танц Робин Тајк.

Пејачката изјави дека со овој настап немала намера да привлече внимание и дека била изненадена од реакциите.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Музика

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.