//
Следи нѐ
To Top

ЗАПРОСУВАЊЕ НА ЕВРОВИЗИЈА: Јана Бурческа кажа „да“! (ВИДЕО)

Уште едно изненадување на евровизиската сцена – Јана Бурческа откако откри дека е бремена, вечерва во живо го кажа судбоносното „да“.

Во текот на разговорот во зелената соба додека еден од водителите разговараше со Јана, му го даде микрофонот на нејзиното момче кое кажа дека долго го очекувал овој момент, да ја побара Јана за жена, на што целата сала започна еуфорично да им честита.

реклама

Јана, секако, кажа да!

Уште една голема честитка за нашата Јана!

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: