Поврзи се со нас

Популарно.мк

ЗАПРОСУВАЊЕ НА ЕВРОВИЗИЈА: Јана Бурческа кажа „да“! (ВИДЕО)

Сцена

ЗАПРОСУВАЊЕ НА ЕВРОВИЗИЈА: Јана Бурческа кажа „да“! (ВИДЕО)

Уште едно изненадување на евровизиската сцена – Јана Бурческа откако откри дека е бремена, вечерва во живо го кажа судбоносното „да“.

Во текот на разговорот во зелената соба додека еден од водителите разговараше со Јана, му го даде микрофонот на нејзиното момче кое кажа дека долго го очекувал овој момент, да ја побара Јана за жена, на што целата сала започна еуфорично да им честита.

Јана, секако, кажа да!

Уште една голема честитка за нашата Јана!

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг

Трендинг

ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.