//
Следи нѐ
To Top

ОЧИТЕ СЕ ОГЛЕДАЛО НА ДУШАТА: Даниел Кајмакоски објави нова фотографија од синчето Давид

„Свежо печените“ родители Даниел и Кристина уживаат во времето поминато со нивното синче Давид, а доказ за тоа е последната фотографија која познатиот пејач ја објави на својот инстаграм профил.

– „Очите се огледало на нашата душа“ – напиша Кајмакоски во описот на фотографијата, потенцирајќи го фактот дека сите тројца имаат различна боја на очите.

реклама

Инаку Давид и Кристина станаа родители овој февруари и редовно споделуваат фотографии од нивното семејно дружење на социјалните мрежи.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: МК Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: