//
Следи нѐ
To Top

СВЕТСКИ НАСТАП НА ЕВРОПСКАТА СЦЕНА: Јана Бурческа блесна на Евровизија (ФОТО + ВИДЕО)

Јана Бурческа ѝ покажа на Европа како треба да изгледа еден светски настап на евровизиската сцена!

Со едноставен стајлинг, сама на сцената (односно со малото бебенце во нејзиниот стомак) и со модерна песна, македонската претставничка на 62. издание на изборот за песна на Евровизија едноставно блесна на големата сцена.

реклама

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ:  Јана преку најавната шпица на Евровизија откри дека е бремена!

Дали со настапот Јана ќе се пласира во големото финале, останува да видиме.

Во продолжение погледнете го нејзиниот настап:

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: МК Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: