Поврзи се со нас

Популарно.мк

СЕПАК НЕ ИГРАШЕ САМА НА СЦЕНАТА: Јана преку најавната шпица на Евровизија откри дека е бремена!

МК Сцена

СЕПАК НЕ ИГРАШЕ САМА НА СЦЕНАТА: Јана преку најавната шпица на Евровизија откри дека е бремена!

Јана Бурческа сепак не играше сама на сцената на Евровизија!

23-годишната претставничка на Македонија на изборот за песна на Евровизија преку најавната шпица ја откри радосната вест дека е бремена.

Во дел од инсертите снимани во Скопје се гледа како Јана купува бебешка облека и прави ехо преглед, и го чекала моментот за претставувањето на Евровизија за да ја открие радосната вест пред европскиот аудиториум.

Честитки Јана!

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг

Трендинг

ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.