//
Следи нѐ
To Top

СЕПАК НЕ ИГРАШЕ САМА НА СЦЕНАТА: Јана преку најавната шпица на Евровизија откри дека е бремена!

Јана Бурческа сепак не играше сама на сцената на Евровизија!

23-годишната претставничка на Македонија на изборот за песна на Евровизија преку најавната шпица ја откри радосната вест дека е бремена.

реклама

Во дел од инсертите снимани во Скопје се гледа како Јана купува бебешка облека и прави ехо преглед, и го чекала моментот за претставувањето на Евровизија за да ја открие радосната вест пред европскиот аудиториум.

Честитки Јана!

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: МК Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: