Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Фановите му порачаа на Дејвид Бекам да се откаже од глумата (ВИДЕО)

Сцена

Фановите му порачаа на Дејвид Бекам да се откаже од глумата (ВИДЕО)

Некои ја споредуваат неговата глума со пеењето на неговата сопруга Викторија.

Следната недела во кината пристигнува новиот филм на британскиот режисер Гај Ричи насловен „Кралот Артур: Легендата за мечот“, а освен трејлерот се појавија и други исечоци од филмот кои ги вжештија коментирањата кај фановите.

Главната улога ја има Чарли Ханам, а меѓу споредните улоги се најде и името на прославениот фудбалер Дејвид Бекам кој одамна се пофали со оваа улога на социјалните мрежи.

Фановите на тој начин добија можност да видат како фудбалерот се снајде и во актерските води, а според нивните реакции, тоа и не му тргнало баш најдобро.

Ниту ние не сме импресионирани, да бидеме искрени. Фановите дури го споредуваат неговото глумење со пеењето на неговата сопруга Викторија Бекам.

https://twitter.com/_coffeefuelled/status/862567528177991680

 

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.