fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Земјотрес со јачина од 4 степени и интензитет од 5 степени ги разбуди скопјани

Вести

Земјотрес со јачина од 4 степени и интензитет од 5 степени ги разбуди скопјани

Рано утринава, односно во 04:08 часот земјотрес со јачина од 4 степени и интензитет од 5 степени ги разбуди скопјани.

Според првичните информации, земјотресот бил со епицентар во скопското епицентрално подрачје, на 15 километри источно од Скопје, на длабочина од 10 километри.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Вести

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.