Поврзи се со нас

Популарно.мк

СКАНДАЛ НА ЕВРОВИЗИЈА: Гледач се качи на сцената и се соблече гол! (ВИДЕО)

Музика

СКАНДАЛ НА ЕВРОВИЗИЈА: Гледач се качи на сцената и се соблече гол! (ВИДЕО)

Евровизиски фан кој синоќа присуствувал на финалето на „Евровизија“ направи инцидент на големата сцена која го виде целиот свет.

Украинецот Виталиј Седиук во еден момент се качи на сцената и ги слече панталоните, а тој момент го виде целата европска публика.

Виталиј замотан во знамето на Австралија истрча на сцената за време на настапот на Џамала, минато годишната претставничка на Украина, и го покажа голиот задник на публиката и камерите.

Инаку, Виталиј Седиук е познат на украинската јавност по неговите екстремни шеги и има долга историја на вакви инциденти, меѓу кои и оној кога ја прекина Адел за време на Греми наградите во 2013-та.

Тој беше совладан од брзата реакција на обезбедувањето и беше симнат од сцената.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Музика

Маркетинг

Трендинг

ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.