//
Следи нѐ
To Top

Жена се возеше со градски превоз и одеднаш ја погоди стрела (ВИДЕО)

Кога и да помислите дека во градскиот превоз не може да се случи ништо чудно, ќе ве изненади некоја нова ситуација.

Жена од Бразил додека се возела со градски превоз, ја изненади ни повеќе ни помалку туку стрела.

реклама

Од прозорецот, се чини од никаде, полета стрела и ја погоди жената право во рака. Верувале или не, ја застрелал маж од блискиот стан, а таа право низ отворениот прозорец на автобусот заврши во телото на оваа несреќна жена.

Набрзо таа била оперирана, а неколку часа по операцијата била пуштена дома.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Видео

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: