Поврзи се со нас

Популарно.мк

ИНСТАГРАМ ПРИКАЗНА: Што му се случи на забот на Џастин Бибер? (ФОТО)

Музика

ИНСТАГРАМ ПРИКАЗНА: Што му се случи на забот на Џастин Бибер? (ФОТО)

Пејачот своите фанови секогаш ги информира за своите активности во текот на денот, но се прашуваме, има ли граница? Што е следно? Па така, Бибер не заборави да ги извести своите фанови дека бил на мала интервенција на стоматолог, каде отишол вчера.

Но која е причината поради која Џастин морал да ги поправа забите? Славниот пејач не дава одговор на ова прашање, но од фотографиите се гледа дека Џастин имал мала незгода и го скршил забот.

View this post on Instagram

Opposite of Jim

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

Инаку, објавите кои неодамна можеме да ги видиме на неговиот профил на Инстаграм се навистина чудни, особено фотографијата на која Џастин направил фотомонтажа на неговата глава врз телото на пејачката Хелси.

Кога ќе се загледате, навистина личат! :)

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Музика

ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.