//
Следи нѐ
To Top

ИНСТАГРАМ ПРИКАЗНА: Што му се случи на забот на Џастин Бибер? (ФОТО)

Пејачот своите фанови секогаш ги информира за своите активности во текот на денот, но се прашуваме, има ли граница? Што е следно? Па така, Бибер не заборави да ги извести своите фанови дека бил на мала интервенција на стоматолог, каде отишол вчера.

Но која е причината поради која Џастин морал да ги поправа забите? Славниот пејач не дава одговор на ова прашање, но од фотографиите се гледа дека Џастин имал мала незгода и го скршил забот.

реклама

View this post on Instagram

Opposite of Jim

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

Инаку, објавите кои неодамна можеме да ги видиме на неговиот профил на Инстаграм се навистина чудни, особено фотографијата на која Џастин направил фотомонтажа на неговата глава врз телото на пејачката Хелси.

Кога ќе се загледате, навистина личат! :)

View this post on Instagram

I creep, yeaaaa. Jus keep it on the down low 😈

A post shared by halsey (@iamhalsey) on

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Музика

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: