fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

СВЕТОТ СЕ ИЗРАДУВА: На свет дојдоа близнаците на Џорџ и Амал Клуни!

Сцена

СВЕТОТ СЕ ИЗРАДУВА: На свет дојдоа близнаците на Џорџ и Амал Клуни!

Денеска на свет дојдоа близнаците Ела и Александар!

По неколку недели двоумење дали Амал Клуни веќе се породила во тајност или не, конечно пристигнаа радосните вести.

Холивудскиот срцекршач и познатата адвокатка станаа родители. На свет дојдоа не едно, туку две бебиња, близнаците Ела и Александар, кои се породиле денес според извори од тимот на Џорџ Клуни.

– „Ела, Александар и Амал се здрави, добри и радосни! Џорџ е под седативи и би требало да се опорави за неколку дена.“ – се вели во шеговитото соопштение до медиумите.

Embed from Getty Images

Светот за слави за оваа радосна вест! Им честитаме и ние :)

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.