//
Следи нѐ
To Top

СВЕТОТ СЕ ИЗРАДУВА: На свет дојдоа близнаците на Џорџ и Амал Клуни!

Денеска на свет дојдоа близнаците Ела и Александар!

По неколку недели двоумење дали Амал Клуни веќе се породила во тајност или не, конечно пристигнаа радосните вести.

реклама

Холивудскиот срцекршач и познатата адвокатка станаа родители. На свет дојдоа не едно, туку две бебиња, близнаците Ела и Александар, кои се породиле денес според извори од тимот на Џорџ Клуни.

– „Ела, Александар и Амал се здрави, добри и радосни! Џорџ е под седативи и би требало да се опорави за неколку дена.“ – се вели во шеговитото соопштение до медиумите.

Светот за слави за оваа радосна вест! Им честитаме и ние :)

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: