//
Следи нѐ
To Top

Меси се сликаше со фан, а фотографијата стана хит на Твитер (ФОТО)

Еден од најдобрите фудбалери на светот, Лионел Меси, по напорната сезона се одмора на Ибица. 

Во една прилика таму тој се фотографирал со еден фан а фотографијата, на која според многумина, се гледа неговото „мутантско” колено ги згрози неговите фанови на интернет.

реклама

Освен сопругата на Сеск Фабрегас во позадината, на сликата се гледа нешто уште почудно, што предизвика бројни реакции.

– Му расте ли на Меси уште една нога кај коленото?, праша некој на Твитер, забележувајќи го израстокот на неговата нога.

Освен тоа, луѓето го коментираа и (не)вкусот на фудбалерот за бермуди.

Секако, имаше и такви кои тврдат дека фотографијата е всушност фотомонтажа.

Како и да е, се чини, за Меси ниту одморот не е баш одмор.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: