//
Следи нѐ
To Top

БИЈОНСЕ СЕ ПОРОДИ: На свет дојдоа долгоочекуваните близнаци!

Среќа и радост во семејството на Бијонсе и Џеј Зи.

Познатата американска пејачка се породи и на свет донесе не едно, туку две бебиња – близнаци.

реклама

Извор за магазинот „Пилп“ потврди дека близнаците се родени на почетокот од минатата недела, а нивниот пол сѐ уште не е откриен.

Фановите се сигурни дека парот добил момче и девојче за кои посебно се израдувала нивната петгодишна ќерка Блу Ајви.

Beyonce GIF - Find & Share on GIPHY

Уште од 13 мај интернетот беше во „транс“ поради шпекулациите дека Бијонсе се породува, кога нејзината телохранителска служба беше забележана пред престижниот медицински центар „Укла“.

Квин Би бременоста ја објави во февруари со фотографија која буквално го сруши интернетот и за кратко време стана „најлајкувана“ фотографија на инстаграм.

– „Бескрајно сме среќни што нашето семејство ќе се зголеми за двајца и ви се заблагодаруваме за убавите желби“ – пишување во описот.

Сега ја чекаме новата фотографија со малите бебиња кои уште еднаш ќе го зацементираат статусот на Бијонсе како кралица на инстаграмот! Сепак зборуваме за Квин Би!

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: МК Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: