//
Следи нѐ
To Top

Џастин Бибер има нова, чудна тетоважа (ФОТО)

Канадскиот пејач во петокот ја откри својата (којзнае која по ред) нова тетоважа на ногата.

Како што тој вели, со новата тетоважа ги слави годините кои доаѓаат.

реклама

– „Подобар на 70“, е напишано на тетоважата.

Бибер го објасни и значењето за тетоважата и призна дека во минатото правел грешки и потрошил многу време на лоши работи, но се тоа го направил за да биде подобар.

Неговото ново мото е: „Лично сакам да работам секој ден, за да бидам подобра личност на 70 години“.

Звучи навистина сериозно, уште само 47 години работа!

Тој на инстаграм објави и кратка песна која го прати значењето на тетоважата.

View this post on Instagram

New smash

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: