fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Е ова се вика љубов! (ВИДЕО)

Љубов

Е ова се вика љубов! (ВИДЕО)

Мислите дека детето не треба да живее со куче во иста куќа, дека тоа не е хигиенски, дека дури е и опасно?

Напротив експертите сметаат дека растењето со домашни миленичиња, меѓу кои и кучињата е позитивно за развојот на емпатијата кај децата.

Домашните миленици исто така придонесуваат за зголемување на имунитетот кај децата.

За да се уверите во неверојатноста на оваа љубов погледнете го видеото.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Љубов

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.