//
Следи нѐ
To Top

Метеоролог „оддуван“ во живо (ВИДЕО)

Во Ирска, презентерот на временската прогноза Дерек Хартиган буквално беше разнесени од ветрот во директен пренос, пишува „Дејли Меил“.

Од своја страна, гледајќи го „летот” на својот колега, водителите на утринската програма на канал ТВ3 не можеа да се воздржат од смеење..

реклама

Малку подоцна, Дерек успеа да се справи со неочекуван налет на ветрот и да се врати во кадар, иако не му успее да го исправи чадорот.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Видео

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: