//
Следи нѐ
To Top

Погледнете како Мартин Гарикс го помина викендот во Македонија и Франција! (ВИДЕО)

Сите би сакале да уживаме во летните викенди со луда забава, ладни пијалоци и гласна музика!

Токму таква забава ни се случи минатиот петок, кога во Скопје настапуваше број 1 диџејот на денешницата, Мартин Гарикс, кој ни приреди навистина луда забава во рамки на фестивалот „Скопје колинг“.

реклама

Мартин на својот инстаграм профил објави видео каде можете да погледнете како изгледаше забавата во Скопје од негова перспектива!

We did it last weekend ?: @damiankars

A post shared by Martin Garrix (@martingarrix) on


Сите би сакале ваков луд викенд, зарем не?

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: МК Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: