//
Следи нѐ
To Top

ГОРД ТАТКО: Роналдо ја објави првата фотографија со неговите новородени близнаци

Фудбалската ѕвезда на Реал Мадрид, Кристијано Роналдо, ја објави првата фотографија од неговите новородени син и ќерка, кои ги доби од сурогат мајка во САД.

На фотографијата, насмеаниот Роналдо ги држи близнаците Матео и Ева, кои спијат облечени во сино-бела, односно, розова облека.

реклама

– Толку сум среќен што во прегратка можам да ги држам двете нови љубови на мојот живот, напиша Роналдо.

Освен новородените близнаци, 32-годишниот Португалец има и седумгодишен син.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: