fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ИНТЕРНЕТОТ ОТКРИ: Новото момче на Ријана е мултимилијардер од Саудиска Арабија (ФОТО)

Сцена

ИНТЕРНЕТОТ ОТКРИ: Новото момче на Ријана е мултимилијардер од Саудиска Арабија (ФОТО)

Откако „експлодираше“ веста дека Ријана има ново момче во својот живот, интернетот се обедини во мисија да го дознае идентитетот на мистериозниот убавец кој страствено се бакнуваше со нашата Рири.

Ние ги имаме резултатите од истрагата!

Момчето кое страствено се бакнуваше со Ријана во базен во Шпанија е саудиски бизнисмен од една од најбогатите фамилии во светот, пишува „Д Сан“.

Неговото име е Хасан Џамел, чие семејство ги поседува правата за продавање на автомобилте Тојота во државите од Блискиот исток.

– „Врската е навистина сериозна. Ријана им кажала на пријателите дека е заљубена во него и дека многу го сака“ – изјавил извор близок до ѕвездата. „Тие минуваат многу време заедно далеку од очите на јавноста и се навистина сериозни во врската. Едноставно уживаат во заедничкото друштво.“

Инаку Хасан поради бил момче на супермоделот Наоми Кемпбел, кога заеднички беа видени минатото лето на концертот на Стиви Вондер во Лондон.

Сега конечно знаеме на кого Ријана се обраќа во секси песната „Wild Thoughts“…

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.