Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Селин Дион ја надмина депресијата (ФОТО)

Сцена

Селин Дион ја надмина депресијата (ФОТО)

Минатата година беше многу тешка за Селин Дион. Прво во јануари 2016 година го загуби сопругот Рене, кој почина од рак на грлото, а само два дена подоцна почина и нејзиниот брат кој долго време се бореше со карциномот. Подоцна таа доживеа и нервен слом, но во последно време се чини дека сето тоа е зад неа. 

После подолго време таа почна повторно да настапува, а многумина забележаа и дека изгледа поубаво.

На Инстаграм страницата на магазин „Воуг“ се појави фотографија на Селин Дион, која е гола и интимните делови ги покрива само со рацете.

Канадската пејачка (49) неодамна тргна на европска турнеја во чии рамки веќе настапи во Париз, а до крајот на месецот се очекуваат и два нејзини концери во Лондон, но и во други делови на Велика Британија.

Освен тоа, таа е активна и на социјалните мрежи, па од нејзините објави може да се заклучи дека тешкиот период конечно е зад неа.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.