fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Фотографија на Роналдо предизвика лавина реакции на Инстаграм (ФОТО)

Сцена

Фотографија на Роналдо предизвика лавина реакции на Инстаграм (ФОТО)

Кристијано Роналдо последните денови целосно се посвети на семејството, што го потврдија и неговите најнови објава на Инстаграм.

Роналдо позираше со еден од неговите неодамна родени близнаци, а на фотографијата друштво му правеше и девојката Џорцина Родригез, за која последните денови се повеќе се говори дека е бремена.

Таквите гласини дополнително ги подгреаја и нејзините последни фотографии од одморот каде се гледа дека „пуштила“ стомак.

Lovely moments?

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Но, и покрај семејната идила што се гледа на последната објавена фотографија, фановите на Роналдо секако забележаа и уште нешто што им го привлече вниманието.

Имено, на фотографијата се гледа значителна разлика во бојата на кожата на стапалата на Роналдо и остатокот од неговото тело.

„Какви ти се тоа стапалата?, „Огромна разлика во бојата“, „Погледни ги оние стапала“, се само дел од коментарите на фановите.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.