//
Следи нѐ
To Top

ПОПУЛАРНО.МК: „Пет години ги спојуваме вистината и забавата!“

Нашиот интернет портал Популарно.мк денеска одбележува пет години од своето основање на 14 јули 2012 година.

Петката е само бројка, бидејќи не можат да се избројат искуството, пријателствата, интервјуата, патувањата, дружбата, настаните и забавите изминатите пет години!

реклама

Продолжете да бидете нашата мотивација, а ние ветуваме уште многу години заедничка дружба.

Искрено, од уредникот Ѓорги Селков и редакцијата на Популарно.мк

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Вести

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: