Поврзи се со нас

Популарно.мк

Нова криминалистичка драма на „Еј-екс-ен“ од оваа есен

Видео

Нова криминалистичка драма на „Еј-екс-ен“ од оваа есен

Новиот трејлер за серијата „Absentia“ која се емитува на каналот Еј-екс-ен, каде во главната улога игра српската актерка Стана Катиќ, беше официјално претставен на фановите ширум светот.

Приказната на серијата е агентот на ФБИ, Емили Бјурен, која исчезнува без трага ловејќи вистински сериски убиец, па поради тоа е прогласена за мртва.

Шест години потоа е пронајдена во шумска колиба, едвај жива, но без сеќавања за тоа што и се случило.

Регионалната премиера на оваа криминалистичка драма „Absentie” е планирана за оваа есен ексклузивно на каналот „Еј-екс-ен адриа“.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Видео

ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.