//
Следи нѐ
To Top

Заедничка фотографија на Кид Рок, Крис Рок и „Д Рок“ стана хит на Твитер

Стара заедничка фотографија на Кид Рок, Крис Рок и Двејн Џонсон „Д Рок“ (Карпата) стана хит на Твитер, откако некој претходно на Редит го пронашол овој интересен „спој на трите карпи“.

Она што го привлече вниманието на сеирџиите на Твитер се и гримасите на тројцата ѕвезди, по што шегите на нивна сметка не секнуваат.

реклама

Некои се осврнаа и на тоа што раперот Роберт Ричи, попознат како поранешен сопруг на Памела Андерсон, се уште го викаат „Кид“ (детето), иако тој веќе има 46 години.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: