//
Следи нѐ
To Top

ПАПАРАЦО ФОТО: Роналдо „уловен“ низ Александар Палас

Папарацо фото во Александар Палас.

Дури ни засиленото обезбедување кое го имаат фудбалскиот екипи на Реал Мадрид и Манчестер Јунајтед не успеаја да ги сопрат фановите да ги сликаат своите фудбалски ѕвезди.

реклама

Па така, на интернет се појави папарацо фотографија која одблиску го покажува Кристијано Роналдо како се шета во лобито на хотелот „Александар Палас“.

Најголемата ѕвезда на „кралевите“ е меѓу првите кои се подготвени да заминат кон арената „Филип Втори“ каде што Реал Мадрид прво ќе одржи прес-конференција, а потоа ќе го има запознавањето со тревата на стадионот каде што утре ќе се одигра УЕФА Суперкупот.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: МК Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: