Поврзи се со нас

Популарно.мк

ЗА МАЛКУ ЌЕ СЕ ПОВРЕДЕШЕ: Кристијано Роналдо се лизна излегувајќи од автобусот во Скопје (ВИДЕО)

Видео

ЗА МАЛКУ ЌЕ СЕ ПОВРЕДЕШЕ: Кристијано Роналдо се лизна излегувајќи од автобусот во Скопје (ВИДЕО)

Еден од најдобрите светски фудбалери Кристијано Роналдо можеше да се повреди на бизарен начин при излегувањето од автобусот непосредно пред тренингот на „кралевите“ на Националната Арена „Филип Втори“.

Тој во еден момент се лизна, што предизвика смеа кај неговите колеги.

Погледнете како изгледаше тоа:

 

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Видео

ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.