fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Преплашената Бритни избега од сцената (ВИДЕО)

Музика

Преплашената Бритни избега од сцената (ВИДЕО)

Концертот на поп принцезата Бритни Спирс во Лас Вегас беше прекинат, откако на сцената втрча маж.

Обезбедувањето реагираше со молскавична брзина и мажот бил фрлен на под.

– Има ли пиштол?, непрекинато прашувала преплашената Бритни, јави ТМЗ.

Пејачката била во шок, а концертот прекинат. Како што се заклучи подоцна, пиштолот сепак немало, а мажот кој влета на сцената бил 37-годишниот Џес Веб. Тој на концертот во Планет Холивуд, на почетокот се однесувал немирно, а кога обезбедувањето го замолило да се смири, тој влегол на сцената.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Музика

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.