Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Летото збогатено со уште еден хит на македонскиот продуцент Тод Хејз (ВИДЕО)

МК Сцена

Летото збогатено со уште еден хит на македонскиот продуцент Тод Хејз (ВИДЕО)

Во овие летни горештини музичката плејлиста ќе ја освежиме со новото дело на македонскиот продуцент Тод Хејз, односно ремиксот на песната „Never Walk Alone“ на Мајк Кендис и Евелин.

Продуцентот дозволи бесплатно спуштање на песната, па повелете, препуштете се и вие на брановите на овој ритам преку линкот.

Подолу можете да ги ѕирнете и останатите дела на Тод Хејз кој воедно работи и како диџеј.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.