//
Следи нѐ
To Top

Летото збогатено со уште еден хит на македонскиот продуцент Тод Хејз (ВИДЕО)

Во овие летни горештини музичката плејлиста ќе ја освежиме со новото дело на македонскиот продуцент Тод Хејз, односно ремиксот на песната „Never Walk Alone“ на Мајк Кендис и Евелин.

Продуцентот дозволи бесплатно спуштање на песната, па повелете, препуштете се и вие на брановите на овој ритам преку линкот.

реклама

Подолу можете да ги ѕирнете и останатите дела на Тод Хејз кој воедно работи и како диџеј.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: МК Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: