Поврзи се со нас

Популарно.мк

Мила Кунис и Ештон Кучер „уловени“ како се забавуваат на „Д Чеинсмоукерс“ на Сигет (ЕКСКЛУЗИВНО ВИДЕО)

Музика

Мила Кунис и Ештон Кучер „уловени“ како се забавуваат на „Д Чеинсмоукерс“ на Сигет (ЕКСКЛУЗИВНО ВИДЕО)

Ексклузивни папарацо фотографии од Будимпешта!

Двојката Мила Кунис и Ештон Кучер кои веќе неколку месеци живеат во Будимпешта поради снимањето на новиот филм во кој глуми Кунис, овој викенд беа забележани на европскиот музички фестивал „Сигет“ и беа уловени од објективот на Популарно.мк.

Тие беа прво забележани во петокот на настапот на американскиот рапер Виз Калифа, но ги почестија присутните со своето присуство и вчера, на настапот на мегапопуларното диџеј дуо „Д Чеинсмоукерс“.

Интересно е тоа што тие беа на истата ВИП платформа како и останатите ВИП посетители на фестивалот, вклучувајќи ја и екипата на Популарно.мк која имаше можност да ја гледа познатата двојка како ужива во настапот.

Во продолжение погледнете ЕКСКЛУЗИВНО папараци видео:

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Музика

ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.